Popular Products

shop online

Headphones

$35.00$48.00

Batik Yoga Mat

$23.00$33.00

Massage Roller

$44.00$56.00

Meet The Mountain Campground!

Hello there!

The Mountain Campground is located near beautiful beaches, golf courses,
pristine rivers, casinos, Mystic CT, Watch Hill and Westerly RI to
enhance your camping experience.

At our campground, you can enjoy RV Sites for all sizes of campers and
motorhomes as well as our fully equipped cottages!

Tents Rent

Firewoods

Activites

meet-the-mounth-home3
Explore Romantic Campsites

Spend a RomanticWeekend

If you and your partner are the type of a couple that enjoys the Great Outdoors, visitour campground and get -10% discount!
Book a stay
Discount-10%

What Clients Say

testimonials
Muslum Topal

Cok güzel sessiz orman icinde harika bir yer.İceri arac girmiyor ön tarafinda harika bir ova manzarasi var.Yavuz ve Yasin abi güleryüzlü,samimi insanlar cok guzel ilgilendiler.Haftaicine denk geldigimiz icin bizden baska sadece bir cadir vardi tam bir kafa dinleme ve keyif tatili oldu bizim icin. Özellikle Yasin abi’ye cok tesekkur ediyorum mekan sizin istediginiz gibi takilin dedi her konuda yardimci oldu sabah aksam cay ikram etti,guzel sohbetiyle bize eslik etti.Hersey icin tesekkurler.Tekrar gelebilmek umidiyle kaldigim kampinglerde ilk siraya yaziyorum burayi.

Muslum Topal

28 y.o.
Özay Çamarası

Doğası atmosferi inanılmaz güzel İstanbul’da yayla havasını özleyen herkese şiddetle tavsiye ederim. Çadırları son derece kaliteli temiz bakımlı kullanılan çarşaflar dahi pırıl pırıl tek bir kusuru olmayan bir işletme mekanın güzel olduğu kadar çalışanlarının samimiyeti herşeyden çok daha güzel son derece düzgün son derece mütevazı insanlar YAVUZ abi sizi evinizde hissettiriyor hiç endişe duymadan gönül rahatlığıyla gidebilirsinizYASİN abi ve diğerlerin yardımcı olmaları ve memnun edebilme çabaları ben herşey için çok teşekkür ederim en yakın zamanda tekrar görüşmek üzere😊

Özay Çamarası

25 y.o.
Filiz Yazıcı

Temizliği, konumu, muhteşem doğası, Yavuz beyin ilgisi ile her şey çok güzeldi. Hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Ailenizle gönül rahatlığı ile kamp yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı hemen karşılayan, sorununuz olduğunda hemen ilgilenen bir işletme. Bizim için mükemmel bir haftasonuydu.

Filiz Yazıcı

32 y.o.

Our News & Events

read our articles
22
Kas

The Favorite Family Holidays

Our camping spots are the best places to spend some great time with the people you love. Bring your family to our camp and see for yourself!

22
Kas

Dive Into Summer With Friends

This is the perfect opportunity to party with your friends, enjoy late summer nights, beautiful nature and get rid of the stress from daily routine!

Campground Activities

explore activities

Gelesun Kampland© 2022. Tüm Hakları Saklıdır.