Hakkımızda

Bılgı edının

Yıllar önce başlayan Karadeniz’e kaçma hayalimiz, burada minicik çocuğumuzla tek başımıza çadır kurarak geçen günlerimiz. Daha sonra arkadaşlarla sabahlara kadar olan sohbetlerin neticesi konaklamalar... ve bu dostluklar genişleye genişleye bugün kocaman bir dost çevremiz ve tatlı sohbetlerimizle süslenen günlerimiz olarak bize mutluluk veriyor.
Modern hayatın yükünden kaçış noktası olarak tercih edeceğiniz hatta hafifleyerek, enerjik olarak mecburiyetlerinize döneceğiniz istasyon.
Çam, meyve ve fındık ağaçları arasında tepede yıldızları seyretmek, denizin dalgasını uzaktan duymaktan keyif alıyor olacağınız bir doğa kampı.
Yaz kış dostlarımızı misafir ettiğimizi bilmeyenlere de bildirelim.
Doğa kampı olarak, doğayı seven saygı duyan her birey misafirimizdir.
Misafirlerimizi karşılarken, ağırlarken ve uğurlarken hep pozitif olmayı seçiyoruz. Aynı şekilde misafirlerimizinde kapıdan adımını içeri attığı andan itibaren konaklarken ve her faaliyetinde pozitif olmasını ve tekrar gelmesini diliyoruz.

CADIR

KAMP

AKTIVITE

bg-14-copyright (2)
bg-15-copyright

Kamp Alanı

Ozellıklerımız

Modern hayatın yükünden kaçış noktası olarak tercih edeceğiniz hatta hafifleyerek, enerjik olarak mecburiyetlerinize döneceğiniz istasyon.
Çam, meyve ve fındık ağaçları arasında tepede yıldızları seyretmek, denizin dalgasını uzaktan duymaktan keyif alıyor olacağınız bir doğa kampı

Aktıvıteler 90%
Sosyal Tesıslerımız 98%
Denıze 1.5 Km 95%
Yemek 95%

Gelesun Kampland© 2022. Tüm Hakları Saklıdır.